Yorumlar

Mesajlar

Fatoş

Tekirdağ merkezden İstanbul Sultangazi ye eşyalarımı taşıtmak istediğim internetten buldum bukadar profesyonel taşınacağını düşünmedim dikkatlı kaliteli özverili ve cok hızlıydılar emeklerine sağlık

yasemin

kızılpınar mahallesinden veliköy mahallesine eşyalarımı taşımak için sadece araca ihtiyacım var. fiyat alabilir miyim ?

neslihan

çerkezköyden sansun a eşyalarımın taşınmasını istiyorum.ortalama fiyat ne olur.teşekkürler,iyi çalışmalar

Halime Babacan

Çerkezköy evden eve nakliyat hizmeti aldım. Memnun kaldım. Başarılarınızın devamını dilerim. Teşekkürler.

Esra Karagöz

Teşekkür ederim, çok iyi bir iş çıkardınız. Herkese tavsiye ederim. Tüm değerli eşyalarımı en kaliteli şekilde ambalajladınız, sorunsuz bir şekilde eşyalarım yeni yerlerine geldi.

Burak Yönden

Marmara ereğlisinden eşyalarımı yeni taşındığım ilçeye çerkezköye taşıdılar. çok kaliteli bir nakliyat firması memnun kaldım. Arkadaşlar tavsiye ederim.

Jale Güler

Tekirdağ eşya taşıma ihtiyacım oldu. Atak nakliyat firması ile tesadüf ederi tanıştım. Eşyalarımı özenle taşıdılar. Güler yüzlü personelleri çok başarılı bir iş çıkardılar. Emeğinize sağlık.

Akan Gündoğar

Atak nakliyat çok kurumsal bir Tekirdağ nakliyat firması kendilerine çok teşekkürlerimi iletiyorum. Ofis malzemelerimi taşıdılar. Çok hızlı bir şekilde işlerim hiç aksamadı. herkeze tavsiye ediyorum.

Hasan Ayaz

Atak nakliyat firması, Tekirdağ adresimden eşyalarımı alarak istanbul a taşıdılar. Çok memnun kaldım. eşyalarımı en sağlıklı şekilde taşıdılar. beklentimin üstünde iş çıkardılar. Eşyalarımı büyük bir özveri ile ambalajladılar. en ufak bir çizik dahi olmadı. Verdiğim taşınma parasını hakettiklerini düşünüyorum. Emeğinize sağlık.

Ali Cangöz

Atak nakliyat firmasından hizmet aldım çok memnun kaldım kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum.

¬´ Önceki Sayfa 1 2 Sonraki Sayfa ¬ª

Mesaj Yaz