Süleymanpaşa Evden Eve Nakliyat

Atak Evden Eve Nakliyat olarak yıllardır Tekirdağ ve çevresine en kaliteli nakliyat hizmetini vermekteyiz. Tekirdağ ilçeleri arasındaki Süleymanpaşa ilçesini çok iyi bilen uzman nakliyat ekibimiz, en son teknoloji ile donanımlı nakliyat araçlarımız ile hazır beklemektedir. Geniş araç filomuz sayesinde Süleymanpaşa ilçesinde ulaşılması en zor noktalara bile hizmet vererek tecrübemizi konuşturuyor, sizleri daima memnun ediyoruz. Sigortalı olarak gerçekleştirdiğimiz Süleymanpaşa evden eve nakliyat hizmeti kapsamında tüm eşyalarınız güvence altına alınıyor.

Evden eve nakliyat sürecimiz genellikle belli bir formatta olup, siz müşterilerimizin talepleri ve istekleri doğrultsunda değişiklik gösterebilmektedir. Genel olarak evden eve nakliyat sürecimiz aşağıdaki gibi adım adım gelişmektedir:

1. Nakliyat talebinizi aldıktan sonra evinize ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertizi gönderiyoruz. Ekspertiz evinizdeki eşyaları kontrol eder, evdeki asansör durumu (eğer varsa) kontrol eder. Nakliyat için gerekli uzman personel sayısını, ve taşınma için kullanılacak aracı belirler.
2. Söz verdiğimiz tarih ve saatte, nakliyat aracımız uzman personelimiz ile evinize gelir.
3. Tüm eşyalarınız en kaliteli ambalajlama malzemeleri ile ambalajlanır, güvenilir bir şekilde paketlenir. Kırılacak eşyalarınız var ise (tabak bardak seti vs.) bunlar özel sarsıntıya karşı güvenilir olacak şekilde ambalajlanır.
4. Sizlerin talepleri doğrultusunda montajlanmış eşyalar var ise (fırın, dolaplar vs.) uzman ekibimiz bunları demonte eder ve özel bir şekilde ambalajlayarak aracımıza yükler.
5.  Sigortalı olarak gerçekleştirdiğimiz evden eve nakliyat hizmeti kapsamında tüm eşyalarınız güvence altına alınıyor.
6. Eşyalarınız sizin bilgisi dahilinde yeni adreslerine teslim ediliyor. Aracımızdan alınan eşyalarının düzenli bir şekilde yeni adreslerindeki yerlere yerleştiriliyor.
7. Montajlanması gerek eşyalarınızın sizleri istekleri doğrultusunda gösterilen yerlere monte ediliyor.
8. Tüm eşyalarınız sizlerin gözetiminde kontrolden geçiriliyor.
9. Bir sonraki nakliyat işinizde sizlerin yanında olacağımızı bildiren uzman ekibimiz aracımızla geri dönüyor.